img
MARE

Hakkımızda

img
img

Hayal Ettiğinizden Daha Hızlı

Hakkımızda

Mare Logistic

Taşımacılık alanında farklı yöntemler vardır. Her biri farklı açılardan avantajlar sağlar. Hava taşımacılığı müşteriye ve satıcıya zaman kazandırırken öte yandan maliyeti daha fazla olabilmektedir.

Kara taşımacılığı ülkelere göre farklılık göstermekle beraber vakit bakımından süre uzarken maliyet bakımından daha uygun hale gelmektedir. Mare logistic olarak yılların verdiği tecrübeleri size sunmaktan ve daha kaliteli hizmetler almanızı sağlamak amacıyla bilgilerimizi sizlerle paylaşmak bizim görevimizdir. Aynı zamanda SEBZE, MEYVE, BAKLİYAT, KUMANYACILIK ve NARENCİYE ticareti ve nakliyesi yapmaktayız. Mare logistic DUBAİ, KATAR, LİBYA gibi ülkelere inşaat alanında yatırımlar yapmıştır.

Misyonumuz size iyi hizmet vermek

30 yıla yakın taşımacılık ve gıda alanında siz değerli müşterişlerimize hizmet veriyoruz. ihtiyaçlarınıza uygun olarak kendimizi bu alanda geliştiriyroruz. amacımızın kaliteli hizmet ve ülke sermayesine katkıda bulunabilmektir. sektöre canla başla katkıda bulunmayı görev ve hizmet olarak biliriz. bizi tercih eden iş ortaklarımızın yanında olup 7/24 sorularına çözüm, işlerine destekte bulunuyoruz.

img
img
Başarılarımız

İş Başarılarımız

1Milyon
Teslim Edilen Paket
2Milyon
Her Yıl Kat Edilen Yol
30Yıllık
Taşımacılık Deneyimi
Özelliklerimiz

Mare Logistic'in Çalışma Şekli

Depo
7/24 Destek
Çevrimiçi İzleme
Kargo Sigortası
Dünya Çapında
Kutu Kontrolü
Zamanında Teslim
İş Analitiği
docx file PDF